Публикация в журнале «Успішна жінка»

Rate this item
(0 votes)
Публікація в журналі «Успішна жінка» Публікація в журналі «Успішна жінка»

Публікація в журналі «Успішна жінка».


Успішна жінка

Наталія Гладовська

Художник-іконописець «Лаврских художніх майстерень ім. Івана Їжакевича», член Національної спілки художників України

Митця можна зрівняти з джерелом, яке починається в таємничих надрах і наповнює довкілля різної сили і стрімкості потоками. Втілене в його творах запрошує до діалогу і веде надихаючи за собою.

Наталія Гладовська народилась у Києві 16 серпня 1974 р. В дитинстві любила природу, годинами могла спостерігати за таємничим і казковим світом рослин, комах, слідкувати за пропливаючими дивовижними хмаринами. Мабуть ще тоді почалося формування майбутньої творчої особистості. Та бажання малювати з’явилось значно пізніше, вже у випускному класі загальноосвітньої школи. Тому після її закінчення вступила до Київського художньо-промислового технікуму (нині Інститут ім. Бойчука). У 1998 р. закінчила його з червоним дипломом. У 2005 р. завершила навчання у Національній академії образотворчого мистецтва та архітектури (майстерня храмової культури професора М.А. Стороженка). З того ж року — постійна учасниця всеукраїнських і міжнародних виставок, конкурсів і симпозіумів живопису і сакрального мистецтва.

Наталія Гладовська є автором декількох іконостасів і мозаїчних панно. Брала участь у розписі Успенського собору Києво-Печерської Лаври, а також інших київських храмів. Її живописні роботи та іконопис знаходяться в приватних колекціях України і за кордоном. З 2010 р. мисткиня є членом Національної спілки художників України. Понад 15 років займається сакральним мистецтвом. Нині працює у Лаврських іконописних майстернях ім. І. Їжакевича, продовжуючи і відроджуючи давньоукраїнські традиції.

«Не можу сказати, що я поступово йшла від живопису до іконопису. Все сталось досить несподівано. В якийсь момент до мене прийшло чітке знання, не бажання, не натхнення, а саме знання, що я буду писати ікони. В цьому не було ніякого сумніву. Але парадоксальним було те, що навчатися іконопису мені зовсім не хотілось, навіть був внутрішній супротив. Знову повторюю, при цьому було тверде знання, що я буду іконописцем, і я змірилась…»

«Поступово мені стала відкриватись богословська краса ікони, гармонія форми, кольору, змісту. І цей процес був невпинний. В якийсь момент я розкрила для себе глибину давньоруського слова «ненаглядный». Це стан, коли любляча душа не може насититись від споглядання дорого для себе образу. Цей вираз я можу застосувати до іконопису і тим самим виразити свій внутрішній стан художника. Іконопис — боговдохновенна творчість, а те, що створене з Божою допомогою, те створене з любов’ю, а любов вічна, бо це і є Бог.»

Публікація в журналі «Успішна жінка»

Здесь Вы можете посмотреть галереи работ Наталии Гладовской:

Живопись

Иконопись

Связаться с Наталией Гладовской, купить картину или заказать икону можно по телефону (097) 350-62-40 или через раздел контакты сайта.

Наталия Гладовская

Живописец и иконописец, окончила Национальную Академию Изобразительного Искусства и Архитектуры, мастерская монументальной живописи и храмовой культуры проф. Н. А. Стороженко. Член Союза художников Украины. Живописные работы находятся в частных коллекциях. Иконопись представлена во многих храмах Украины, иконы находятся в частных коллекциях Украины и зарубежья.

Website: www.art-nataliia.com

Leave a comment

Пожалуйста заполните все поля, отмеченные звездочками (*).

Живопись и Иконопись

Здесь Вы можете ознакомится с некоторыми из моих работ.

Публикации

Публикации в журналах

Последние комментарии